O Wellsprintu

Outsourcing speed that helps you lead

proč JSME VZNIKLI

Za roky působení v logistice jsme zjistili, že ve firmách se opakují rutinní aktivity, které lze snadno outsourcovat. A právě v tom jsme spolehlivým partnerem.

naše úspěchy v číslech

0+

umytých vozů

0+

smontovaných kanceláří

0

evropských zemí

důvěřují nám

Kdo za námi stojí

Daniel šponták

Zakladatel a CEO

+420 608 808 298daniel@wellsprint.com

David řeháček

Zakladatel a CEO

+420 777 723 012david@wellsprint.com

Naše Začátky

Dva kamarádi a mytí kamionů

Prvním z nás je Dan, cestovatel a dobrodruh, se jako mladý vydal sbírat zkušenosti do Holandska. Nabyté know-how mu otevřelo oči a ucítil potenciál v mobilním mytí kamionů. David mezitím studoval logistiku a během svých studentských let se projevoval jako nadějný podnikatel, provozující autopůjčovnu speciálně pro své kolegy studenty.

Naše osudy se propojily, když se Dan vrátil ze zahraničí s plánem založit start-up v oblasti mobilního mytí. David se ztotožnil s vizí Dana a podpořil ho svými znalostmi a zkušenostmi. V roce 2018 tak spatřila světlo světa společná firma, která začala okamžitě růst.

V roce 2020 nás koupila společnost WELL PACK.

O dva roky později se náš start-up dostal do zorného pole nadnárodní společnosti WELL PACK, která podniká v celé Evropě a jejíž CEO je Jaromír Opatrný s miliardovými obraty a globálním logistickým zázemím. Po setkání a společných rozhovorech jsme společně vytvořili joint venture: Wellsprint. Tato symbióza nám přinesla silného partnera s rozsáhlou infrastrukturou po celé Evropě.

Díky skupině WELL PACK jsme se začali setkávat s novými projekty a výzvami a díky tomu rosteme ještě dynamičtěji a rozšiřujeme se do dalších oblastí podnikání. Kromě mobilní myčky jsme rozvinuli divizi zabývající se montáží, stěhováním a skladováním nábytku. Díky naší odbornosti a zkušenostem jsme schopni řešit širokou škálu výzev v oblasti logistiky a služeb.

pár slov od jaromíra

Spolumajitel miliardové skupiny WELL PACK

“V Danovi a Davidovi jsem vždy viděl schopné, dynamické a flexibilní podnikatele, kteří vybudovali stejně smýšlející tým a jsou mi mnohdy v jejich inovativním přístupu inspirací. Jsem vděčný za to, že se nám daří propojovat mladý, dravý tým Wellsprint se zkušenostmi a infrastrukturou skupiny WELL PACK. Výsledky této symbiózy mne vždy mile překvapí.”

“Za zmínku obzvláště stojí jednání v Londýně, během kterého jsem byl potěšen nadšením globálního ředitele logistiky jednoho z našich klientů, jenž citoval slova country manažera pro Francii, že po převzetí logistiky našim týmem se konečně mohou soustředit na prodej, protože vědí, že proces plnění objednávek funguje dokonale.”

Jaromír Opatrný

CEO, Well Pack Group

Líbí se Vám náš příběh?
Pojďte ho psát s námi.

Kontaktujte nás

plánujete stěhování?

Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme do 24 hodin

Přestěhujeme byt, firmu, nebo továrnu. Kdykoliv, kamkoliv.

zavolejte nám

+420 608 808 298

Volejte od pondělí do pátku mezi 7-18 hod.

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

Děkujeme!

Formulář se úspěšně odeslal. Co nejdříve se vám ozveme zpět.

zpět na web

hledáte pomoc s outsourcingem?

Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme do 24 hodin

Na základě upřesnění pro vás připravíme nabídku šitou na míru vašim potřebám.

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

Děkujeme!

Formulář se úspěšně odeslal. Co nejdříve se vám ozveme zpět.

zpět na web